zendan
20 اسفند 1401 - 18:37

تساوی پرسپولیس و سپاهان در نیمه اول/ اخراج مهاجم بی‌تاثیر سرخ‌ها

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در شرایطی با تساوی به پایان رسید که تیم اصفهانی نمایش بهتری از سرخپوشان داشت و یک گل هم زد که داور آن را آفساید اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حساس ترین دیدار هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه امروز شنبه بین تیم های پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پرسپولیس در این دیدار با علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی(۳۰ علی نعمتی)، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی فر، وحید امیری، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، مهدی ترابی، محمد عمری و پریرا به میدان رفت.

پریرا در این دیدار از پیام حیدری دو کارت زرد دریافت کرد و اخراج شد.

حساسیت بازی باعث شد دقایق ابتدایی این دیدار کیفیت فنی لازم را نداشته باشد اما هر چه از زمان بازی گذشت سپاهانی ها بر بازی مسلط شدند و چند حمله خطرناک را روی دروازه پرسپولیس انجام دادند و در دقیقه ۲۱ هم به گل رسیدند اما به دلیل آفساید بودن این گل مردود اعلام شد.

۷ دقیقه بعد مرتضی پورعلی گنجی برای دفع یک توپ درون محوطه جریمه با مهاجم سپاهان برخورد کرد و دچار مصدومیت از ناحیه سر شد که منجر به تعویض این بازیکن شد تا گل محمدی ناچار شود علی نعمتی را وارد زمین کند. این در حالی بود که گولسیانی هم روی نیمکت بود اما سرمربی تشخیص داد بازیکن دیگری وارد زمین شود.

بعد از این اتفاق که منجر به اعزام بازیکن مصدوم پرسپولیس به بیمارستان شد، بازی روند متعادل تری پیدا کرد اما سپاهانی ها همچنان خطرناک تر از میزبان کار را دنبال کردند و در چندین صحنه دروازه بیرانوند را با خطر جدی مواجه کردند.

در دقیقه اول وقت های اضافه نیمه اول پریرا که روی هر صحنه ای به داور اعتراض می کرد کارت زرد دوم را از حیدری دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا کار سرخپوشان برای نیمه دوم سخت شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1086839