zendan
23 اسفند 1401 - 11:34

خانواده ها مراقب فرزندان خود در چهارشنبه سوری باشند

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: مراسمی تحت عنوان چهار شنبه سوری در هرمزگان نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مهرداد مشوق جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان امروز اظهار کرد: مراسمی تحت عنوان چهارشنبه سوری در هرمزگان نخواهیم داشت اما با این وجود لازم است شهروندان مراقب فرزندان خود در چهارشنبه آخر سال باشند.

وی بیان کرد: آیین ها و مراسم مختلفی هستند که برخی از سنت‌های ما به شمار می آیند و باید سنت‌ها را پاس داشت و به آن ها احترام گذاشت اما به منظور حفظ سلامت عمومی جامعه امسال مراسمی تحت عنوان چهار شنبه آخر سال در هیج منطقه یا نقطه‌ای از استان برگزار نخواهد شد.

مشوق تصریح کرد: در عین حال پلیس ضمن ارج نهادن به این گونه آیین‌ها همه ساله برای این روز اقدامات پیشگیرانه ای نیز مورد توجه قرار می‌دهد که برخورد با توزیع و تولیدکنندگان مواد محترقه و افرادی که به طرق مختلف قصد بر هم زدن آسایش و امنیت مردم را داشته باشند با قاطعیت برخورد و خودرو آنان تا پایان تعطیلات در پارکینگ نگهداری می‌شود.

این مقام انتظامی استان هرمزگان با اشاره به غفلت و فریب برخی از افراد به خصوص اقشار جوان و نوجوان جامعه و شرکت در شادی‌های خطرناک به دور از عقل و منطق، خاطرنشان کرد: پلیس در این خصوص با افرادی که قصد بر هم زدن آسایش مردم را داشته باشند، برخورد قاطع می کند و در این خصوص به هیچ وجه با متخلفان مدارا نخواهد کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: خانواده‌ها باید مراقب باشند تا فرزندانشان در این مورد دچار اشتباهی که پشیمانی و افسوس را به دنبال دارد، نشوند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1092183